ZÁPIS DO 1. TŘÍD ZŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů.

Zápis do prvního ročníku na ZŠ Příbor, Jičínská 486 proběhne v termínu:

od 6. dubna 2020 do 17. dubna 2020

Možnosti podání žádosti k základnímu vzdělávání popř. odkladu

1. do datové schránky školy (ntguxk7),
  2. e-mailem (j.bjackova@zsjicinska.cz) s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!),
  3. poštou,
  4. výjimečně osobní podání (do schránky k tomuto účelu určené v prostorách vstupu do budovy školy).

Doporučujeme žádost podepsat jedním zákonným zástupcem (pokud budou podepsáni oba rodiče, pak dle správního řádu, musí oba přijít převzít rozhodnutí o přijetí dítěte).

K žádosti o odklad školní docházky doložte doporučení PPP nebo SPC a lékaře, informaci o potřebě asistenta pedagoga.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vedení školy.