Školní sociální pedagog na sociální síti

Vážení rodiče,

v této nelehké době přichází naše škola s novou službou, která Vám může pomoci překonat problematické okamžiky v rodinných vztazích způsobených vynucenou izolací Vašich dětí. Možná jste nikdy nebyli tak dlouho omezeni ve svobodě pohybu a neměli možnost tak intenzivně prožívat blízkost rodinných příslušníků. Situace, na které jsou trénováni polárníci, letci a kosmonauti, se nám najednou přenesla do našeho reálu.

Máte ponorku? Nemůžeme za známými a Vaše děti za kamarády? Jsou sociální sítě to jedno z mála, co nám zbylo!?

Pokud cítíte, že Vám pomůže rozhovor s člověkem, který je znalý sociální problematiky, vztahů a řešení konfliktů, ozvěte se na kontakty, které jsou uvedeny níže.

Mgr. Jaromír Navrátil, sociální pedagog ZŠ Příbor, Jičínská

Tel.: +420 603 231 996

Jsem na Messengeru, WhatsAppu, telefonu.

Řešení akutních situací denně od 8.00 hod do 19.00 hod.

Ostatní  po předchozí domluvě nejlépe e-mailem  jaromir.navratil30@gmail.com nebo ve Škole Online.