Velikonoční přání na dálku

Přestože budou letošní Velikonoce jiné, než jsme zvyklí, přeji všem klidné svátky se svými nejbližšími.

Žákům i rodičům děkuji za každodenní pilnou práci a svým kolegům za zdárný průběh distančního vzdělávání, pečlivou kontrolu vyhodnocených prací a zpětnou vazbu žákům a rodičům.

Děkuji také všem zaměstnancům za zvýšené pracovní nasazení z důvodu stavebních prací při výměně oken v budově školy.

V neposlední řade bych chtěla poděkovat rodičům budoucích prvňáčků za zaslané žádosti k zápisu. To, zda bylo Vaše dítě přijato, se dozvíte telefonicky neprodleně. Připomínám, že zápis končí v pátek 17. 4. 2020.

Mgr. Jarmila Bjačková, ředitelka školy