Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Mimořádná opatření s účinností od 5. října 2020

Mimořádná opatření č. 26/2020 při epidemii s účinností od 5. října 2020 do 18. října 2020 na území celého Moravskoslezského kraje

1. stupeň – v rámci vzdělávání se zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje bez zpěvu). Režim pro sportovní činnosti se nemění.

2. stupeň – v rámci vzdělávání se zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje bez zpěvu. Zakazují se také sportovní činnosti. Náplní činnosti tělesné výchovy budou vycházky do okolí školy. Při procházce nesmí být zařazovány aktivity se zvýšenou fyzickou zátěží, aby nedocházelo k zadýchávání žáků. Pokud klimatické nebo rozptylové podmínky neumožní realizaci procházky, budou pedagogové probírat s žáky pravidla sportů, historii sportů, atd.

Školní stravování – maximální počet osob u jednoho stolu je 6 osob a současně nemůže být ve školní jídelně více osob, než je míst k sezení.