Články publikované v “Day: 10. 11. 2020

Nudíte se doma?

Chtěli byste tvořit? Máme pro Vás dobrovolný úkol do výtvarné výchovy. Podrobnosti se dozvíte v odkazu. Vaše práce můžete posílat paní učitelce Liškové přes Teams nebo na e-mail d.liskova@zsjicinska.cz.

Naše škola je zase o něco hezčí!

Schodiště naší školy zdobí od konce října naučné polepy. Jsou krásně veselé, barevné a úžasně oživují interiér školy a nejen to, díky nim si také ledacos lépe zapamatujete. Najdete tam násobilku, procenta, slovní druhy, nepravidelná slovesa a jiná zajímavá témata. Doufáme, že se budou líbit. Více fotek na školním Facebooku

Nemáš doma co číst?

Přijď si půjčit knížku z naší školní knihovny! I během distanční výuky je možné zapůjčení knížky ze školní knihovny – stačí se domluvit přes ŠKOLU ONLINE  s paní učitelkou Janou Bilskou.