Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Adaptační pobyt šesťáků

Tento školní rok začíná s mnoha epidemiologickými opatřeními. Z tohoto důvodu jsme zvolili stejnou náplň adaptačního pobytu, ale netradiční místo konání. Areál u restaurace Orinoko byl sice menší, ale přívětivý pro konání aktivit uvnitř i venku. Po dlouhém sezení u počítače se žáci proběhli při hře s liščími ocásky, zaskákali přes řeku i přes lano. Podbíhání roztočeného lana pro jednotlivce není problém, ale pro dvojice či trojce to zas tak jednoduché není, chce to zapojit soustředění a komunikaci. Počasí nám přálo, takže i logické hry mohly probíhat venku. Žáci do spolupráce zapojili své nové spolužáky i nové třídní učitele. 

Děkujeme panu Borákovi za poskytnutí zázemí i dovezení oběda ze školní jídelny. 

Fotografie na Facebooku