Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Otevření časové schránky a vernisáž výstavních panelů 

V rámci oslav 130. výročí založení naší školy proběhlo ve čtvrtek 18. 11. 2021 za přítomnosti zastupitelů města Příbora otevření a následné uložení časové kapsle. O doprovodné slovo se postarala paní ředitelka Bjačková a pan starosta Malík.  

Před naší školou byly pak umístěny tři výstavní panely, na kterých je zachycena obrazová historie školy i fotografie školy ze současné doby. Panely budou před školou umístěny do konce měsíce února 2022. Z důvodu epidemiologických opatření, nemohly bohužel na akci vystoupit školní kapela ani pěvecký sbor, jejich vystoupení k příležitosti oslav 130. výročí školy však bude ke zhlédnutí na školním kanálu YouTube. Zde bude umístěn i záznam školní akademie a výstava výtvarných prací. Všechny odkazy najdete zde na webových stránkách či na Facebookovém profilu školy. 

Více fotek na školním Facebooku