Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Anglické divadlo

Od září se scházíme každé pondělí, kdy zkoušíme texty a až je umíme, pokoušíme se je i zahrát.  Nejdříve jsme nacvičovali pohádku o slavíkovi, kde náš ptáček musel i vylézt na strom a dcera císaře zase pořádně promrzla při scénách ve venkovním areálu školy. V prosinci jsme se dali do Vánočního příběhu, počasí nám přálo, a tak mohli tři králové dorazit do Betléma v pěkné sněhové kulise. Chci moc poděkovat všem hercům, kteří se nenechávají odradit chladem, ani studem, že je v andělském či královském oblečení vidí půlka školy 🙂 Někteří herci jsou zároveň i technici, a tak stříhání, natáčení i přidávání hudby je téměř plně v jejich rukou, za což jim také moc děkuji. Merry Christmas!

Odkaz na stránku anglického divadla

Více fotek na školním Facebooku

Mgr. Jitka Piskořová