Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Letní turnaj v piškvorkách

Na volnější dny po uzavření klasifikace jsme pro žáky 5. – 9. ročníku připravili školní turnaj v piškvorkách. Přihlásilo se celkem 16 pětičlenných družstev. Žáci byli rozděleni na starší a mladší kategorii. Jedna skupinka mladších žáků z důvodu počtu skupin byla přidělena ke starším a neztratili se. Mladší žáci se postupně učili, jak hrát podle pravidel a v obou skupinách se strhly velké boje. Na závěr turnaje dostala vítězná družstva sladké odměny.

Starší kategorie

1. místo – Triumvirát VII. A

2. místo – Eko chábři VI. B

3. místo – Nejsme béčka IX. B

Mladší kategorie

1. místo – Pohodáři VI. A

2. – 3. místo – Vajica V. B a Chachaři VI. B

Za organizátory Mgr. Hana Žárská, Mgr. Eva Rečková a žáci IX. A

.

Více na školním facebooku