Žákovská samospráva

Na konci října ŽS uspořádala pro své mladší spololužáky Halloweenské dopoledne. Děti do školy dorazily ve strašidelných maskách a ve škole je čekalo dopoledne plné soutěží, her a zábavy.

Fotky na školním Facebooku

V prosinci všechny žáky prvního stupně navštívil Mikuláš, čerti a andělé. Děti z každé třídy měly připravenou básničku nebo písničku. Za své snažení dostali žáci sladkou odměnu.

Fotky na školním Facebooku

V průběhu školního roku se zástupci ŽS scházejí na společných schůzkách, kde se snaží prodiskutovat vše, co by se ve škole dalo zlepšit, aby se nám tady žilo příjemně.

Nově připravujeme schránku pod nástěnkou v přízemí, kde budou moci žáci házet své náměty a nápady, kterými se budeme společně na schůzkách zabývat. Pokud to bude jen trochu možné, budeme se snažit vyjít všem dobrým nápadům vstříc. 🙂

Maškarní bál. který byl plánovaný na 12.3.2020 se uskuteční v jiném pozdějším termínu. O všem budeme informovat zde a nástěnce vedle ředitelny.

V roce 2019/2020 bude opět fungovat na naší škole Žákovská samospráva. Během měsíce září proběhnou v každé třídě volby, kde budou vybráni dva zástupci. Ti se budou účastnit schůzek a budou zastupovat svou třídu. V září také proběhne první schůzka všech členů. Termín ještě bude upřesněn.