Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

První den nového školního roku

Základní škola Jičínská zahájila slavnostním přivítáním prvňáčků nový školní rok 2019/2020. V letošním školním roce jsme otevřeli dvě první třídy s 32 žáky. Ve škole se vzdělává 372 žáků. Řady pedagogů posílila nová paní učitelka: Mgr. Eva Moravčíková, která u nás bude vyučovat německý jazyk. Úsek správních zaměstnanců se rozšířil o novou hospodářku školy paní Ing. Moniku Bazalovou a paní uklízečku Dagmar Žabenskou.

Všem žákům a zaměstnancům naší školy  přeji úspěšné zvládnutí nového školního roku,
rodičům pak hodně trpělivosti a laskavosti, novým zaměstnancům spokojenost a radost v jejich novém působišti.

                                                                                          Mgr. Jarmila Bjačková, ředitelka školy

Na více fotografií se podívejte na našem Facebooku