Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Divadlo a halloweenské tvoření s rodiči ve školní družině

I tentokrát herci z divadélka Smíšek dokázali rozesmát a rozezpívat děti z naší školní družiny. Přijeli k nám ve středu 23. 10. 2019 s pohádkou o cvrčkovi, který si chtěl založit svoji kapelu a hledal nové členy mezi zvířátky na pasece. O humorné scénky a hromadu písniček nebyla nouze. O den později 24. 10. 2019 se ve školní družině tvořilo a tak trochu bálo při halloweenském tvoření s rodiči. Pod rukama výtvarníků vznikaly krásné lucerničky se strašidelnými obličeji či roztomilí duchové z plastových obalů od vitamínových nápojů. Na závěr výtvarné dílny použily děti svoji vyrobenou lucernu, aby si posvítily na strašidelnou stezku odvahy se sladkým překvapením na konci.

Více fotek na školním Facebooku

Vychovatelky ŠD