Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Předvánoční čas ve školní družině

Rok se s rokem sešel a opět zde máme adventní čas. S dětmi v naší školní družině dbáme na tradice a zvyky, proto i předvánoční čas je pro nás obdobím přípravy a těšení se. Tradicí je výroba adventních věnců v družině. S naši malou dopomocí vznikají nádherné dekorace. Tradicí jsou i páteční pohádky. Pro děti jsou velice atraktivní kreslené zahraniční i české filmy. Mikuláš nás i letos navštívil se svým doprovodem. Hříšníci slíbili, že se polepší a odvážné děti měly připravenou písničku či básničku. Také s dětmi se chystáme na letošní vánoční jarmark a tvoříme drobné dekorace k prodeji. Poslední týden budeme všichni společně sledovat pohádky, povídat si o starých zvycích a možná ochutnáme i nějaké to cukroví.

Více fotek na školním Facebooku

Vychovatelky ŠD