Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lyžařský a snowboardový kurz

V lednu se většina žáků naší školy těší nejen na pololetní prázdniny, ale hlavně na každoroční lyžařský kurz. Již tradičně jsme v půlce ledna vyrazili za sněhem do Velkých Karlovic, do Horského hotelu Kyčerka. Počasí bylo letos téměř ideální. Lyžařské zkušenosti dětí různorodé, od úplných začátečníků po zkušené lyžaře, kteří již byli na kurzu podruhé. Během týdne si žáci osvojovali lyžařské i snowboardové dovednosti. Dopolední a odpolední výcvik na sjezdovce byl sice vyčerpávající, ale i přesto zůstala většině žáků i nějaká energie na večer. A tak se každý zabavoval dle libosti. Někteří hráli deskové hry, jiní ping-pong, další se odreagovali na tanečních podložkách nebo na závěrečné diskotéce. Kurz se opět vydařil a žáci budou mít na co vzpomínat. Děkujeme učitelům školního lyžování a snowboardingu: Miriam Reichertové, Radku Eliášovi, Zdeňku Liškovi, Renému Brindovi a naší dlouholeté zdravotnici Ivě Kladivové

Fotky na školním Facebooku – I. dílII.dílIII. díl

Video – [1]