Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Družinový „Šikula“

Pololetní vysvědčení je pro děti ohodnocením jejich úsilí, píle a snahy na poli vědomostním. Na tento den jsme si pro děti připravily soutěžní odpoledne, kde se nehodnotily vědomosti, ale šikovnost, bystrost, rozvaha, trpělivost. Ve čtyřech soutěžních disciplínách si děti právě tyto důležité vlastnosti mohly vyzkoušet. Stavění věže z dřevěných kostek je pro děti běžnou činností a také pro mnohé velice oblíbenou zábavou. Děti ale stavěly jen jednou rukou. Počítali jsme největší počet použitých kostek, než věž spadne. Dále se skládal obrázek z rozstříhaných částí zpátky do celku na čas, děti pouze hmatem vybíraly kostičky lega a také stříhaly papírového hada z jednoho kusu papíru. Všechny výkony jsme bedlivě sledovaly a výsledky zapisovaly. Na konci soutěží jsme vyhlásily výsledky snažení a děti byly samozřejmě sladce odměněny.

Fotky na školním Facebooku

Vychovatelky ŠD