Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lyžování se Skisněhulkou

Vážení přátelé lyžování se Skisněhulkou,

jelikož průběh letošní zimy nepřeje ani velkým lyžařským střediskům, natož malým v okolí Příbora, máme pro Vás a Vaše malé lyžaře zamluvený svah Opálená na Čeladné. Jedná se o rodinný lyžařský areál, kde jsou velice dobré podmínky jak pro úplné začátečníky (mírný dětský svah s tažným lanem), tak pro mírně i více pokročilé lyžaře (dva vleky až 450 metrů dlouhé). Dostatek umělého sněhu a velmi hezké zázemí na odpočinek a svačinu nám dávají jistotu na důstojné absolvování kurzu, kde si všichni absolventi přijdou na své a mohou se zdokonalovat ve svých lyžařských dovednostech.

Areál Opálená je od Příbora vzdálen 35 km a náklady na dopravu velmi vzrůstají. Jízdné je také malinko dražší a proto navrhujeme jezdit od pondělí do čtvrtka, ale prodloužit lyžování na 2,5 až 3 hodiny denně. Tím bychom dodrželi jak cenu kurzu, tak (i překročili) slíbenou dotaci 10 hodin lyžování za kurz. Návrat tak bude kolem 13. hodiny.

Doufáme, že toto řešení je přijatelné  pro Vás i Vaše děti. Děkujeme za Vaši přízeň.

Z důvodu jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat a  na Vaše budoucí lyžařské nadšence se bude těšit celý realizační tým Skisněhulky.

  • lyžařské středisko Opálená – Čeladná / 4 denní výjezdový kurz
  • termín: 17. – 20. 2. 2020
  • odjezd: Po – Čt  7.45 od ZŠ Jičínská – jídelna
  • příjezd: 13.00 tamtéž
  • pátek – hurá do školy!
  • prohlášení zákonných zástupců a kopii zdravotního průkazu s sebou
  • tel: 731162473, 731162825

S pozdravem lyžím zdar a díky za každou vločku

Miriam a Dan Reichertovi