Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Zdravé svačinky ve 4.B

V minulém týdnu jsme se zapojili do projektu Zdravé svačinky. Zamýšleli jsme se nad tím jak zdravě jíst a jak vytvořit nejlahodnější, nejchutnější, nejzdravější a na pohled okouzlující svačinku. Vše se odehrávalo ve školní kuchyňce. Měli jsme k dispozici všechno nádobí i mixér – ten samozřejmě s pomocí p. učitelky. Všechny suroviny na svačinky jsme si nosili z domu. Vždy jsme se museli ve skupince dohodnout, kdo co na daný den přinese. Ve svačinkách se objevovalo ovoce, zelenina, mléčné výrobky, různá semínka a ořechy. Nejvíce nás bavilo chystání a dekorování na talíř a také především ochutnávání.

Takhle krásně jsme prožili celý týden. Budeme se opět těšit, že někdy zavítáme do kuchyňky a budeme opět „zdravě mlsat“.

Žákyně IV. B Monika Jalůvková, Katka Debefová, Veronika Čapková

Tř. učitelka Mgr. Michaela Mendeová

Více fotek na školním Facebooku