Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Poděkování ředitelky školy

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové,

Všechny vás zdravím na dálku a přeji vám všem pevné zdraví.

Vzkaz pro žáky:

Mám velkou radost, že aktivně a perfektně spolupracujete se svými pedagogy. Moc Vás chválím za výuku přes Školu OnLine, maily, WhatsApp, Skype, atd. Nezapomeňte, prosím,  komunikovat na dálku i se svými prarodiči. Svým rodičům denně, prosím,  pomáhejte.

Poděkování rodičům:

Chtěla bych poděkovat všem rodičům za spolupráci, komunikaci a vedení distančního vzdělávání doma. Vážím si Vaší náročné práce a oceňuji Vaši domácí výuku s dětmi. Vím, že to nemáte jednoduché a že děláte, co můžete. Moc děkuji.

Poděkování zaměstnancům školy:

Děkuji všem zaměstnancům školy za práci v těchto dnech. Moc děkuji pedagogickým pracovníkům za přechod na distanční vzdělávání, za ochotu komunikovat s žáky i jejich rodiči ve kteroukoliv dobu. Ve škole pracuje užší vedení školy, ekonomický úsek, paní uklízečky a pan školník. V budově se mění okna, parapety, postupně se maluje celá škola. Všem, kteří nyní pracují v budově školy a odvádí výbornou práci, patří dík.

Mgr. Jarmila Bjačková, ředitelka školy