Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Úspěch školního časopisu Připínáček

Ve středu 23. 9. proběhlo v Třinci krajské kolo soutěže Školní časopis roku 2020. Časopis Připínáček opět skvěle reprezentoval naši školu. Obhájil loňské 1. místo ve své kategorii a získal také další ceny, a to za nejlepší titulku a za grafiku. Postupuje do celostátního kola.

Vítězství je zásluhou pilné práce redaktorů loňského týmu- 9. A: Alexandr Sebastien Borovička, 7. B: Vendula Václavíková, Amélie Fabiánová, Marie Kocourková, 6. B: Antonín Hoffmann, Filip Huvar, Matyáš Janko, Markéta Klišová, Michaela Krestová, Vojtěch Kováč, Jan Melčák, Matouš Smékal, 5. A: Elen Nováková, Nikola Skálová, 5. B: David Grozman

Velký dík patří zejména bývalému šéfredaktorovi Josefu Némethovi a dalším loňským deváťákům Františku Večeřovi, Felixi Zapletalíkovi a také Ondřeji Matochovi z bývalé 5. B. Děkujeme také ostatním žákům, kteří do časopisu přispívají.