Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Aktuální informace k 13. 10. 2020

Vládní opatření uzavření škol bude trvat od 14. do 23. října 2020. V následujícím týdnu tj. 26.10. – 1. 11. budou následovat již vyhlášené pětidenní covidové prázdniny. Žáci by tak při příznivém vývoji mohli jít znovu do školy 2. listopadu.

Žáci 2. stupně mají přichystané rozvrhy na webových stránkách v rubrice DISTANČNÍ VÝUKA (rozvrhy platí do 23. 10. 2020). Žáci nižších ročníků dostali rozvrhy od třídních učitelů. Rovněž byla zadána výuka na 8 pracovních dnů do prázdnin. Zadané učivo je možné konzultovat s pedagogy v rámci Office 365 přes Teams nebo po osobní domluvě i jinými způsoby.

Provoz školní družiny bude do 30. 10. 2020 uzavřen. Provozní hodiny sekretariátu školy pro veřejnost budou v pondělí a ve středu od 8 do 13 hodin. V odůvodněných případech je možná individuální telefonická domluva (556 722 485). Způsob potvrzování OČR bude upřesněn v následujících dnech.

Stravování ve školní jídelně po dobu distanční výuky

Provoz školní jídelny není přerušen, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem formou odebrání obědu ve školní jídelně v době od 11:30 do 14:00 hodin nebo odebráním obědu do jídlonosiče. V případě, že oběd v době distanční výuky žák nepožaduje, musí si jej sám odhlásit.

Usnesením Vlády ČR od 26. – 27. 10. 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání. Tzn.: všichni žáci budou od 26. – 30. 10. 2020 mít volné dny. Po tuto dobu žákům nenáleží dotované obědy, proto je budete mít centrálně odhlášeny. Po tyto dny neprobíhá distanční výuka.

Přeji všem pevné nervy a zdraví.

Mgr. Jarmila Bjačková, ředitelka školy