Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

ŠOU V PAPUČACH aneb HOUSE MUSIC TALENTMANIA

Během listopadu a prosince 2020 byla během distanční výuky učiteli hudební výchovy vyhlášena talentová show „ŠOU V PAPUČACH aneb HOUSE MUSIC TALENTMANIA“. Soutěž probíhala ve čtyřech kategoriích, a to ve zpěvu či beatboxu, hře na hudební nástroj, tanci a vlastní tvorbě. Během hodnocení byly kategorie rozšířeny o zvláštní cenu poroty za kreativní videa. Žáci mohli soutěžit sami, s rodinou nebo spolužákem či kamarádem. Porota měla nelehký úkol při zhlédnutí as třiceti videí, jejž vyhodnotila dle listiny výherců.

Děkujeme všem zúčastněným za originální tvorbu, samozřejmě za ni obdrží známku výbornou u svých učitelů hudební výchovy. Oceňujeme odvahu všech soutěžících a také děkujeme výhercům, kteří dali svolení k publikování svých výkonů. Videa budete moci vidět na Facebookových stránkách školy.

Děkujeme všem za hojnou účast a důvěru.

Mgr. Eva Moravčíková a Mgr. Zbyněk Machetanz