Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Umění venku – Vyhodnocení soutěže

V únoru jsme vyhlásili výtvarnou soutěž Umění venku, aneb neseď doma, běž tvořit ven. Žáci se mohli inspirovat tvorbou umělce Andyho Goldsworthyho. A jak vidno, některé z nich tento umělec opravdu oslovil. Počasí nám přálo, takže děti tvořily nejvíce ze sněhu a ledu. Oblíbeným tématem byl sněhulák nebo iglú, ale někteří se nebáli ani dřeva nebo kamínků a listí. Nejvíce účastníků bylo ze třídy 7.A  a nejvíce prací nám zaslala Berenika Kolibová z 1.A. Je vidět, že děti si tvoření opravdu užívaly! 

Sešlo se na 55 úžasných prací, z nichž jsme po dlouhém váhání vybrali šestnáct finalistů, kteří si, až to situace umožní, mohou ve škole převzít cenu. Všem účastníkům děkujeme a přejeme hodně dalších tvůrčích nápadů! 

Album s finalisty soutěže

Album s ostatními soutěžícími

Mgr. Dana Lišková