Vyhlášení ředitelského volna ve dnech 18. a 19. listopadu 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k vzrůstajícímu počtu nemocných dětí i pedagogických pracovníků za poslední dva dny jsem se rozhodla přistoupit k tomuto řešení:

1. Ve čtvrtek 18. 11. 2021 a pátek 19. 11. 2021 vyhlašuji ředitelské volno pro žáky 1. až 9. ročníku. Žáci v těchto dvou dnech nemají ani distanční vzdělávání.

2. Na přípravnou třídu se ředitelské volno nevztahuje (děti jsou v budově školní družiny a nemocnost tady nevzrůstá).

3. Z důvodu rychlého šíření nemoci Vás prosím, abyste omezili setkávání dětí mezi sebou. V této chvíli máme 150 nemocných dětí, tj. 37% z celé školy.

4. V pondělí 22. 11. 2021 se po příchodu do školy budeme opět testovat na COVID-19. Prosíme, aby všichni žáci přišli v rouškách (nebo respirátorech) a nesundávali je z obličeje až do výsledku provedeného testu.

5. Obědy ve školní jídelně mají žáci 1. až 9. ročníku odhlášeny.

Mgr. Jarmila Bjačková, ředitelka školy