Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

I.B na adventní návštěvě muzea ve Skotnici

Adventní doba je čas plný očekávání, radosti a také krásných zážitků.

V pondělí 13. prosince jsme měli možnost prožít krásné dopoledne. Velice rádi jsme využili pozvání paní starostky Mgr. Anny Mužné a jeli jsme do Skotnice. Prohlédli jsme si Muzeum, ve kterém na nás dýchlo kouzlo dávných časů. Venku jsme byli unešeni krásným Betlémem a v neposlední řadě nás mile oslovilo překvapení, které pro nás měli na Obecním úřadě připraveno – nejen výborné občerstvení, ale i kouzelníka. Děti se snad celou hodinu nepřestaly smát…a to bylo opravdu kouzelné.

Za všechny děti i za sebe velice děkuji paní starostce i všem zaměstnankyním Obecního úřadu za pozvání, za milé pozornosti a především za krásné chvíle, které si děti užívaly plnými doušky.

Více fotek na školním Facebooku

Mgr. Michaela Mendeová