Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Lyžařský kurz Kyčerka 2022

Po dvouleté covidové přestávce jsme opět v neděli 9. ledna vyrazili na lyžařský výcvik. Již tradičně nás hostil Horský hotel Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Letošní zima nám nenadělila mnoho sněhu, ale ski areál byl jako vždy perfektně připravený. 45 žáků se rozdělilo na lyžaře a snowboardisty. Pod vedením zkušených instruktorů své dovednosti rozvíjely obě skupiny. Ve středu se žáci v odpoledních hodinách odměnili vycházkou do místního obchodu na nákup sladkostí a do lyžařského bufetu na vafle s nutellou. Závažnější úrazy se nám vyhnuly a nádavkem jsme si užili večerních společenských aktivit. Většina žáků si lyžařský kurz velmi užila. Děkuji učitelům Michaele Eliášové, Renému Brindovi, Radku Eliášovi a Zdeňku Liškovi za skvělou organizaci a také Spolku rodičů za příspěvek na dopravu.

Mgr. Miriam Reichertová