Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

ADHD – nový videoklip školní kapely

Další videoklip školní kapely uzavírá oslavy 130 let od založení naší školy.

Odkaz na video

Novinka školní kapely, píseň ADHD od Kapitána Dema, je ode dneška ke zhlédnutí na YouTube kanálu školy. Školní kapela pod vedením paní učitelky Mgr. Evy Moravčíkové a pana učitele Mgr. Zbyňka Machetanze měla vystoupit k příležitosti 130. výročí naší školy. Kapela secvičila několik písní, které měly zaznít při slavnostní vernisáži výstavních panelů. Bohužel k vystoupení nedošlo, a tak kapela před Vánocemi i těsně po nich natočila dvě písně jak na audio, tak i na video záznam. Nebylo jednoduché se sejít v plné sestavě a také smíchat nahraný materiál a spojit jej s videem, ale výsledek je zde a doufáme, že stojí za to. Děkujeme všem zpěvačkám i instrumentalistům za skvěle odvedenou práci (jejich jména jsou uvedena v závěru videa). Panu učiteli Machetanzovi děkujeme za zpracování hudební nahrávky, paní Moravčíkové za celou organizaci videoklipu a především žáku Vojtěchu Kováčovi ze 7. B, který materiál natočil a dlouho zpracovával. Přejeme příjemný poslech a brzy se těšte na další videoukázku!

Mgr. Eva Moravčíková