Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Easter – Velikonoce v naší škole 

Před Velikonocemi se ztratil králíček. Co dělat? Naštěstí žáci prvního stupně se pustili do plnění úkolů na dvoře školy, kde vyráběli „Easter bonnet“ (velikonoční klobouček), spojovali mláďata zvířat k jejich anglickým názvům, běhali s vajíčkem,…  Všem to šlo opravdu pěkně od ruky, a tak se jim brzy podařilo králíčka nalézt a s ním i mapu k čokoládové odměně. Počasí nám přálo a všem se toto „hledání“ moc líbilo. 

To žáky 2. stupně čekal napínavější úkol, kdy na základě krátkého příběhu se dozvěděli o zákeřné smrti muže jménem John Rabbit a snažili se na základě indicií odhalit jeho vraha. A jak už to tak bývá, bylo dokonce 10 podezřelých a až do poslední chvíle nebylo jasné, kdo mohl zločin spáchat. Ne, všem  se to podařilo odhalit, o to větší byla radost těch, kteří usvědčili pravého vraha.   

Obě akce se dětem líbily, navíc počasí nám vcelku přálo, a tak se už těšíme na příští „Easter“ v naší škole. 

Fotky na školním facebooku