Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

TV HAPPY NEWS – 1. vysílání (duben 2022)

Máme pro Vás novinku! ZŠ Jičínská se může pochlubit novou mediální skupinou s názvem TV HAPPY NEWS. Pod vedením paní učitelky Moravčíkové, Brodíkové a pana učitele Eliáše pro Vás žáci natáčejí nejzajímavější události, které následně zpracovávají do souvislého pásu reportáží. Na první vysílání se můžete podívat zde:

Na YouTube si můžete také prohlédnout nejrůznější videa z akcí školy i školní družiny, videoklipy školní kapely atd. Stačí do vyhledávače na YouTube zadat „zsjicinska“, kliknout na „ikonu sovy“ (logo naší školy). Těšíme se, že počet zhlédnutí našich reportáží bude utěšeně narůstat. O každém novém vysílání Vás budeme včas informovat. Odkaz posíláme zde:

Školní YouTube kanál

Pokud byste měli zájem o daleko víc „chuťovek“ z prostředí naší školy, podívejte se také na náš Facebook: https://www.facebook.com/zsjicinskapribor, kde naleznete fotky z akcí včetně jejich popisu a rovněž odkazy na zmiňovaný Youtube kanál.