Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Den tance  

Dopoledne v pátek 29. dubna 2022 jsme poprvé společně slavili Den tance. Počasí bylo doslova ideální, takže jsme mohli tančit na školním dvoře venku pod širým nebem a užívat si nejen tance, ale i sluníčka. První stupeň se pod vedením paní učitelky Moravčíkové naučil krátkou choreografii na píseň od Eda Sheerana Shape of you, paní učitelka Lišková si pak pro druhý stupeň nachystala krátkou energickou taneční kombinaci, ve které se žáci seznámili i se základy tance salsa. S organizací obětavě pomáhali členové našeho tanečního kroužku, kteří pak ostatním ve dvou choreografiích předvedli své taneční umění. Den tance se moc povedl a my doufáme, že jsme tímto založili na naší škole další pěknou tradici. 

Fotky na školním facebooku

Mgr. Dana Lišková a Mgr. Eva Moravčíková