Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Prvňáci na výletě

Školní rok je pomalu za námi, proto jsme vyrazili na výlet. Vybrali jsme si 1. červen, zároveň jsme tak oslavili Den dětí. Cílem výletu byl hrad Šostýn a Bezručova vyhlídka.

Cesta vlakem do Kopřivnice nám rychle utekla. Pak už jsme šli jen a jen pěšky. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo. Zřícenina hradu stojí naštěstí uprostřed lesů, kde byl příjemný chládeček. Ve zřícenině na nás dýchlo tajemno. Zbylé stěny hradu, otvory, studna… to vše jsme si mohli prozkoumat. Pak jsme se vydali o kus dál na Bezručovu vyhlídku, ze které jsme měli Kopřivnici a přilehlé obce jako na dlani. Aby toho nebylo málo, měli jsme možnost zdarma navštívit nové Muzeum nákladních automobilů Tatra.

Výlet jsme si užili, zážitků máme mnoho a fotek ještě víc…však se podívejte 🙂

Více fotek na školním facebooku

Žáci 1. A a 1. B a třídní učitelky V. Hýžová a M. Mendeová