Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

IV. B na Velkém Javorníku

Dne 14. 6. 2022 jsme se vydali na vlakové nádraží v Příboře a odcestovali do Veřovic. Z nádraží ve Veřovicích jsme šli pěšky na Velký Javorník. Cesta byla skoro pro všechny náročná, ale zvládli jsme to. Na vrcholu jsme ještě zdolali schody na rozhlednu, která je návštěvníkům přístupná od roku 2013 a je vysoká přibližně 26 m. Čekala na nás krásná vyhlídka do okolí. Pak jsme hledali obálku se vzkazem. Další naše kroky vedly do turistické chaty. Pro informaci – ta zde byla postavena v roce 1935. Víte, že ta první chata vyhořela? Po malém občerstvení jsme hledali druhou obálku se vzkazem a pomalu jsme se vraceli k vlakovému nádraží, kde jsme si ještě stihli koupit něco malého v bufetu. Po chvilce přijel vlak, který nás odvezl zpět do Příbora. Výlet jsme si užili a všem se líbil.

Více fotek na školním facebooku

Tereza Hodinová