Lyžařský a snowboardový výcvik – Kyčerka 2023

Jednou z nejočekávanějších akcí žáků naší školy je každoročně lyžařský a snowboardový kurz.

Již tradičně jsme vyjeli do zimního království ve Velkých Karlovicích, do horského hotelu Kyčerka. Ale po zimě ani památky. Tentokrát nám počasí nepřálo. Pršelo, sněžilo i svítilo sluníčko a tak jsme se museli spokojit s třídenním skipasem. I tak nás skiareál překvapil každé ráno upravenou sjezdovkou.

Kurzu se zúčastnilo celkem 40 žáků, kteří byli rozděleni do 5 družstev podle svých lyžařských a snowboardových dovedností

Přesto že nebylo tuto zimu mnoho sněhu, upravené sjezdovky, legrace, kamarádi , návštěva aquaparku a závěrečná diskotéka vše vynahradilo.

Cíl, naučit děti základním lyžařským dovednostem, zdokonalit techniku jízdy a naučit bezpečnému pohybu a chování na sjezdovce, byl splněn.

Mgr. Miriam Reichertová