„Lyžování se Skisněhulkou“

V týdnu od 23.-27. ledna se uskutečnil první turnus v letošním roce lyžování se Skisněhulkou, kterého se zúčastnili žáci prvního stupně naší školy. Ti se na svahu v Tošovicích během pěti dnů seznámili formou zábavných her se základy lyžování i bezpečné jízdy. Pokročilejší z nich naopak zdokonalili své dosavadní dovednosti, které využili v nejrůznějších disciplínách. Na konci jejich týdenního snažení obdrželi všichni mladí lyžaři medaili a sladkou odměnu. V jednotlivých kategoriích obdrželi cenu také nejlepší lyžaři a lyžařky. Nezapomnělo se ani na děti, které se nejvíce zlepšily a ukázali velký pokrok. Děkujeme všem zúčastněným a také skiareálu v Tošovicích za skvělé zázemí a zasněžený svah.

Skisněhulka z.s