Třeťáci na Javorníku

Ve čtvrtek 20. června jsme nemohli nikdo zaspat, protože už v 6:45 jsme měli sraz, abychom v sedm hodin stihli vlak do Veřovic. Cesta vlakem pěkně ubíhala. Když jsme vystoupili z vlaku, Javorník se nám schovával v šedých mracích. To nám ale zatím nevadilo a tak jsme se vydali na výšlap. Každý šel svým tempem, které mu vyhovovalo, někdo rychleji, někdo pomaleji. Ale došli jsme všichni! Jaké překvapení nám ale Javorník připravil? Mlha, chlad a silný vítr! Proto jsme rychle zamířili do chaty na občerstvení. Čekaly na nás výborné hranolky, gulášová polévka, zelňačka a mnoho dalších dobrot. Jakmile jsme se posilnili, čekala nás cesta zpět, naštěstí už se sluníčkem. Na vlakové nádraží jsme dorazili včas a ve vlaku jsme si mohli odpočinout.
Gratulujeme všem malým turistům a turistkám, že i když si někteří museli sáhnout až na dno svých sil, nikdo to nevzdal a všichni dorazili v pořádku na nádraží 🙂

Více fotek na školním Facebooku

Mgr. Michaela Mendeová