Fotbalový turnaj Mc Donald´s Cup 2023

S radostí vám přináším  zprávu o fotbalovém turnaji Mc Donald´s Cup, kterého jsme se zúčastnili s žákyněmi a žáky 5. tříd. První kolo turnaje proběhlo 21. 4. 2023 v Bartošovicích a zde jsme se umístili na 1. místě. Poté jsme postoupili do  okresního finále, které se odehrálo 27. 4. 2023 ve sportovním areálu v Bílovci. S velkým potěšením Vám mohu oznámit, že jsme se umístili na skvělém 3. místě.

Ráda bych v této zprávě zdůraznila úžasný výkon, který naši hráči a hráčky předvedli. Celý turnaj hráli s maximálním nasazením a bojovností až do posledního hvizdu. Kromě toho dodržovali fair-play pravidla a zacházeli s protivníky i s rozhodčími s respektem a slušností.

Jsem velmi hrdá na celý tým a ráda bych tímto všem dětem poděkovala a pogratulovala k výbornému výkonu. Jejich zápal a oddanost fotbalu jsou pro mě velkým zdrojem inspirace.

Mgr. Eva Fabiánková