Projekt „Poznáváme Příbor“ 

V týdnu od 5. do 9. června si naši druháci s radostí užili projektový týden s názvem „Poznáváme Příbor“. Na začátku projektu děti dostaly dopis od Sigmunda Freuda, který je nabádal, aby město prozkoumaly, zjistily, jak se město změnilo a jak se městu v této době daří. Kromě návštěvy rodného domu Sigmunda Freuda děti absolvovaly spoustu exkurzí. Byli jsme ve služebně Městské policie, v hasičské zbrojnici, prošli jsme historické budovy města a také jsme navštívili koncert v Kulturním domě- Taneční revue, pořádané ZUŠ Příbor. V závěru projektu nechyběla prezentace, kterou si děti připravily pro 1. ročník, pro 3. ročník i pro paní ředitelku i  paní zástupkyni. Moc se jim to povedlo. Podívejte se na přiložené fotografie 🙂
Děkujeme všem, kteří nám v projektu byli nápomocni a kteří nás provedli zajímavými prostory budov našeho města a pověděli nám spoustu zajímavých věcí.

Více fotek na školním Facebooku

Děti 2. B, třídní učitelka Mgr.  Michaela Mendeová