Halloween

Na konci října se naše škola proměnila v pravý dům hrůzy. Po chodbách chodily čarodějnice, upíři, zombíci a další obludy. Ne, nebyli jsme napadeni, ale vzhledem k tomu, že se u nás učí děti anglicky už od první třídy, rozhodli jsme se prožít v Americe oblíbený svátek  Halloween na vlastní kůži. V hodinách anglického jazyka plnili žáci na školním dvoře úkoly jako např. přiřazování slov k obrázkům, zpracovávali text o původu Halloweenu, učili se básničky, vymalovávali a mnoho dalšího. Školní parlament si připravil zábavné úkoly pro 1.stupeň v našich tělocvičnách a na závěr jsme uspořádali po vzoru velkých měst, jako je New York, Londýn, Haloween parade (Halloweenský průvod) Příborem. Více informací najdete v reportáži z naší školy: