Informace pro rodiče dětí školní družiny a přípravné třídy.

Na základě rozhodnutí zastupitelstva ze dne 13. 12. 2023 vás informujeme o dočasné změně pracoviště školní družiny a přípravné třídy z důvodů celkové rekonstrukce stávající budovy ŠD.

Organizace:

­ Od 26. 2. 2024 bude pracoviště ŠD a přípravné třídy v budově bývalé ZŠ na ulici Dukelská.

­ Provozní doba školní družiny se v nové budově nemění, děti si budeme přebírat od rodičů osobně u vchodu do budovy.

­Pravděpodobný termín přesunu bude o jarních prázdninách v týdnu od 19. 2. 2024 – 23. 2. 2024.

­ Vyzvedávání dětí: po obědě ve školní jídelně, v družině po 14:30 hodin, další informace k vyzvedávání budou upřesněny na schůzce s rodiči.

­ Po dobu jarních prázdnin bude provoz přípravné třídy a školní družiny z důvodu stěhování přerušen.

Informační schůzka s rodiči kvůli přesunu se uskuteční dne 30. 1. 2024 v 15:45 hodin ve školní družině na ulici Sv. Čecha.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jarmila Bjačková, ředitelka školy