Na kouzelném paloučku

„NA KOUZELNÉM PALOUČKU“, tedy v pohádce, se ve středu 24. ledna ocitly děti  přípravné třídy a 1. – 2. ročníku ZŠ Příbor, Jičínská.

Jednu ze svých loutkových revue prezentovala v KD Příbor loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s ČT Praha na pořadu pro děti – „Studio kamarád“. A jak sami aktéři uvádějí na svých webových stránkách: „Zajímavostí jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní…“

To vše si mohly děti aktivně užít díky nabídce zaměstnanců Odboru kultury MÚ Příbor, kteří akci pro školu zajistili. Jménem zúčastněných dětí a pedagogů děkujeme.

Mgr. Lada Rejmanová