Strašidelná škola

Halloween je svátek, který u nás rok od roku nabývá na popularitě, rozhodli jsme se toho využít a uspořádat akci s názvem Strašidelná škola. Na chodbách se najednou objevily čarodějnice, čarodějové, kostlivci a jiné strašidelné postavy. Na druhém stupni jsme dokonce potkávali osoby různě „zakrvavené“ se „šrámy a podlitinami“. V hodinách anglického jazyka vyráželi žáci na školní dvůr, kde plnili různé úkoly, které souvisely stématem svátku Halloween. Žáci 9. ročníku si spolu s paní učitelkou, která vede školní samosprávu, připravili pro každou třídu prvního stupně hodinu plnou her, soutěží a tance. Žáci plnili různé strašidelné úkoly, za které byli odměněni. Před 12. hodinou „vytí vlka“ svolalo všechny žáky nebo spíše strašidla před školu, odkud pak celý průvod vyrazil na náměstí. Průvod to byl pořádně dlouhý a jsme velmi vděční Městské policii Příbor, která nás tam doprovodila. V rámci tohoto dne se vybírala i nejlepší maska. Rozhodování bylo velmi složité, protože každá maska byla něčím zajímavá, některé byly obzvlášť zdařilé, nakonec však vyhrála maska krávy, která porotu zaujala svou propracovaností.

Více fotek na školním Facebooku

Mgr. Jitka Piskořová